Poniżej przedstawione zostały opcje współpracy z jakich możecie Państwo skorzystać.
Zapraszam do poszczególnych zakładek, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej osoby oraz obejrzeć wykonane dotychczas projekty. Wszelkie dane kontaktowe umieszczone zostały w zakładce "o mnie".  Zapraszam do współpracy!
Usługi projektowe:
p2

PROJEKT WYKONAWCZY - indywidualny projekt składający się z pełnej dokumentacji technicznej oraz wizualizacji 3D dzięki którym będą Państwo mogli lepiej wyobrazić sobie swoje nowe wnętrze.

p1

PROJEKT KONCEPCYJNY- indywidualny projekt zaprezentowany w formie wizualizacji 3D (najczęściej w kilku wersjach).

p4
KONSULTACJE- mają na celu spotkanie inwestora z projektantem, aby udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące estetyki czy funkcjonalności
 poszczególnych rozwiązań.
p3

NADZÓR AUTORSKI- nadzór prowadzony przez projektanta na miejscu realizacji w celu sprawdzenia zgodności prac wykończeniowych z projektem.

Każda forma wymienionej współpracy to kilka obowiązkowych punktów. Projekt to wieloetapowy proces, który składa się ze wspólnych dyskusji, spotkań, zakupów.  Najważniejsze jest dla mnie, aby dowiedzieć się jak najwięcej o samym inwestorze poprzez rozmowę. Aranżacja to wypadkowa wspólnej wizji w szczególności inspirowanej osobą inwestora. Po takiej rozmowie dołączam do tego swoje autorskie pomysły, inspiracje i rozwiązania - tak powstaje wstępna koncepcja, która po akceptacji ewoluuje w fotorealistyczne wizualizacje poparte technicznymi rzutami, zestawieniem produktowym oraz wymiarami dla wykonawców. Ściśle współpracuję z ekipami remontowymi i specjalistami, dzięki czemu Państwa remont przeprowadzony zostanie szybko, dokładnie i rzetelnie.