_DSC5139 kopia

Artur Brzuchacz - Projektant i dekorator wnętrz. Absolwent Szkoły Wnętrz i Przestrzeni w Krakowskich Szkołach Artystycznych.

Projektowanie wnętrz to nie tylko moja praca, ale i pasja. Wolne chwile poświęcam lepszemu poznaniu rynku uczestnicząc w szkoleniach i targach dzięki którym jestem na bieżąco ze wszelkimi nowinkami.

Arch/tecture, które właśnie odwiedziłeś to spora cześć mnie. Obejrzysz tutaj moje projekty, ale zachęcam również do odwiedzenia bloga, który pozwala nawiązywać ciekawe interakcje oraz dzielić się z Czytelnikami moimi refleksjami odnośnie samej branży. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących propozycji do wykorzystania w swoich czterech kątach, relacje z wnętrzarskich wydarzeń oraz trochę o samym zawodzie projektanta "od kuchni".

 

Czym jest dobrze zaprojektowane wnętrze?

 

To ciekawe faktury, intrygujące kolory, ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania, niecodzienne przedmioty z duszą. Wszystkie elementy składają się w indywidualną mieszankę - wnętrze w którym możemy poczuć się komfortowo, ponieważ wyraża ono naszą osobowość. Uwielbiam naturalne produkty, które dodają wnętrzu relaksującego charakteru i pozwalają odetchnąć po ciężkim dniu.

 

 

 

 

Prywatnie jestem zwolennikiem aktywnego spędzania czasu. Uwielbiam grać w tenisa i squasha, kocham podróże, a najlepiej relaksuję się na łonie natury wędrując po górach.

Rozgość się tutaj wygodnie i daj się zainspirować :).

e-mail: artur@arch-tecture.pl

telefon: 667-943-740