Przytulne mieszkanie dla 4-osobowej rodziny

Sharing is caring!

Kuchnia – serce każdej przestrzeni, które w tym mieszkaniu zdecydowanie pełni tę funkcję. Również z samego układu mieszkania. Aranżacja strefy dziennej to połączenie klimatycznego drewna w odcieniu Dąb Odwieczny, ciepłej bieli i akcentu w formie podwieszanego stelaża separującego strefy. To idealne miejsce na zioła, żywe rośliny i przyprawy!

Do pierwotnej aranżacji dewelopera dodaliśmy kuchenną wyspę o głębokości 40 cm w której ukryte zostały pojemne szuflady, a także powstał dodatkowy blat roboczy.

W części dziennej znalazło się miejsce na domowe biuro, którego strefę separują subtelnie szare lamele. Ścianę z telewizorem ozdobiła tapeta z motywem roślinnym nawiązująca lekko do podwieszanego stelaża w kuchni.

Przesuwne drzwi prowadzą do sypialni inwestorów, której aranżacja wkrótce się tutaj pojawi. Wykorzystaliśmy w niej każdą dostępną przestrzeń!

W 2 łazienkach postawiliśmy na płytki cegiełki – w jednym pomieszczeniu zielone, a w drugim niebieskie. Jedno wnętrze jest przytulniejsze przez dodatek drewna i znalazło się w nim miejsce na zabudowaną pralkę z suszarką i wannę. Druga łazienka jest bardziej nowoczesna, a umieszczony w niej prysznic świetne sprawdzi się w codziennym, aktywnym życiu mieszkańców.