Mieszkanie z jodełką i ciepłą bielą

Sharing is caring!

❗️ Czy wiesz, że najlepiej podjąć współpracę z projektantem wnętrz już na etapie wyboru mieszkania lub zaraz po jego zakupie?
Daje nam to możliwość wprowadzenia zmian w jego układzie i przemyślenie układu danego metrażu pod kątem swoich oczekiwań.


?
W tym przypadku inwestor zgłosił się do mnie sporo przed odbiorem kluczy, dzięki czemu mieliśmy możliwość wprowadzenia zmian w całym układzie elektryki i innych instalacji zaoszczędzając na dodatkowej, późniejszej pracy ekipy remontowo-wykończeniowej.

☑️ Prezentowana aranżacja to część dzienna z kompaktowym, ale bardzo ergonomicznym aneksem kuchennym w którym dodaliśmy „wyspę” z szufladami. Cała zabudowa to połączenie jasnej szarości i naturalnego drewna. Przez uskok ściany w kuchni w jej tylnej części ukryliśmy wysoki, wielopoziomowy kosz cargo wysuwany w stronę jadalni.

☑️ Całą aranżację spaja efektowna tapeta z subtelnym motywem liści, a laminat w odcieniu Dąb Naturalny wykorzystany w kuchni pojawia się na skosie i zabudowie przy TV w formie lameli. Jako pojemną zabudowę wykorzystałem modułowe meble od Górna Półka.