Mieszkanie elegant industrial

Sharing is caring!

Mieszkanie w klimacie elegant industrial, które przeszło sporą „metamorfozę” układu od wyjściowej propozycji dewelopera po moją aranżację.

? W sporym korytarzu wydzieliliśmy pojemną garderobę, przenieśliśmy część wypoczynkową z sofą i TV w drugi narożnik mieszkania, a w kuchni dodaliśmy niewielką wyspę. Dzięki temu aneks zyskał sporo dodatkowego blatu roboczego i odseparował się wizualnie od jadalni z okrągłym, rozkładanym stołem.

☑️Głównym akcentem wnętrza jest wyłożona klinkierem ściana przy telewizorze i metalowe kraty wypełnione industrialną siatką. Sporo jest tutaj szarości i czerni rozbitej lekko ciemną zielenią, bielą i jasnym drewnem.
Łazienka w mieszkaniu z przestronnym prysznicem i wolnostojącą wanną? Wszystko możliwe!

? Aranżacja tego klimatycznego wnętrza to zestawienie wyjątkowego, szarego gresu ze strukturą lastryko i ciemnozielonej płytki wielkoformatowej. Czarne dodatki przełamują stonowaną bazę, a zielona umywalka nablatowa od Massi Łazienki koresponduje ze ścianą za wanną.

? Akcentem w łazience jest wiszący, industrialny stelaż z roślinami i dekoracyjne plakaty wyszukane na stronie Targi Rzeczy Ładnych.