Mieszkanie elegant industrial

Sharing is caring!

Zapraszam na kolejną odsłonę zdjęć z realizacji industrialnego mieszkania zlokalizowanego w Krakowie. W tej galerii możesz obejrzeć część dzienną, wydzieloną w korytarzu pojemną garderobę, strefę wejściową  i sypialnię.

✔ W salonie pierwsze skrzypce gra elegancki klinkier ułożony pionowo i poziomo, jednocześnie separują wizualnie strefę z telewizorem i pianinem. Zielona sofa od optisofa rozbija całość i dodaje wyjątkowej przytulności.

💡 Czarne elementy w postaci nowoczesnego oświetlenia, farby na ścianie garderoby i zabudowie meblowej pod TV tworzy przyciągający uwagę kontrast z pomarańczową cegłą. Do garderoby prowadzą drewniane drzwi przesuwne wykonane z surowego drewna. Dzięki temu wnętrze jest wentylowane, a mieszkańcy mają do niego ułatwiony dostęp.
Ściany korytarza wykończono w tynku betonowym, którym pokryliśmy również drzwi do pokojów i łazienki w pełni je maskując.

✔ Część kuchenno-jadalniana utrzymana jest w odcieniach szarości, a głównymi akcentami są w niej industrialne kraty wykonane na wymiar. Ponownie ich zadaniem jest separacja stref, a jednocześnie świetnie nadają się do ekspozycji żywej zieleni. Okrągły stół z dwoma krzesłami tapicerowanymi i industrialną lampą to miejsce do codziennych posiłków. Kuchnia zabudowana na wymiar w kształcie litery „U” zyskała dodatkowy blat, dzięki umieszczeniu wąskiej wyspy.