Część dzienna i sypialnia modern classic

Sharing is caring!

◾ W tym wpisie pokazuję część dzienną i jadalnię, gdzie głównym akcentem jest wyjątkowa tapeta od Wall Art – tapety na wymiar i efektowny żyrandol zFABRYKI.PL ze szklanymi kloszami i złotym wykończeniem.

? W strefie wypoczynkowej postawiłem na prosty narożnik w szarym, welurowym obiciu i stoliki na złotej podstawie z marmurowym blatem. Grzejnik pomiędzy dwoma oknami został ukryty w estetycznej, ażurowej zabudowie nawiązującej formą do separujących aneks kuchenny lameli. Na podłodze klasyczna, ponadczasowa jodełka, która spala całość mieszkania i nadaje mu eleganckiego charakteru w duchu modern classic.
? W korytarzu efekt tworzy ogromne lustro oprawione w sztukateryjną ramę i nowoczesne, złote kinkiety. Pojemne szafy pomieszczą w sobie nie tylko odzież wierzchnią, ale i odkurzacz i deskę do prasowania dając do nich swobodny dostęp. Tapicerowane w zielonym welurze siedzisko wplecione w zabudowy nawiązuje do pozostałych tkanin obiciowych z części dziennej, i z pewnością sprawdzi się podczas zakładania butów. 

_____________________________________________

◼️ marzy Ci się podobne wnętrze? Napisz na mój adres e-mail, a poznasz szczegóły współpracy z Arch/tecture i otrzymasz niezobowiązującą wycenę!
? artur@arch-tecture.pl